Акція «Різдвяний подарунок» проводиться спільно з чотирма благодійними організаціями із Швейцарії: Світло на Сході (Licht im Osten (LIO)), Християнська місія для країн Сходу (Christliche Ostmission (COM)), Допомога переслідуваним християнам та нужденним (Aktion für verfolgte Christen und Notleidende (AVC)) та Допомога для людини та церкви (Hilfe für Mensch und Kirche (HMK)). Щорічно сім’ї, церкви та школи в Швейцарії креативно та з любов’ю готують більше 95'000 різдвяних подарунків. Місцеві партнери роздають подарунки дітям та нужденним в Албанії, Болгарії, Сербії, Румунії, Молдові, Білорусії та в Україні.

Детальніше...

Подвійна допомога/зимова допомога: багато людей часто живуть далеко за межами прожиткового мінімуму. Щодня проходить запекла боротьба на виживання, насамперед взимку. Безробіття, подорожчання та холод виснажують людей. Наші партнери роздають пакети з засобами гігієни, продуктами харчування, засоби опалення, і дарують до цього християнську літературу.

Детальніше...

В’язниці в Східній Європі знаходяться в жалюгідному стані. Державі не вистачає коштів для ремонту. Часто в одній камері знаходяться по десять, п'ятнадцять в’язнів. Це створює усі передумови для виникнення конфлікту, кожен намагається вижити. Партнери Світла на Сході відвідують регулярно в’язниці та дарують в’язням пакети з продуктами харчування і літературу.

Детальніше...

Реаб-центри в Україні опікують колишніх в’язнів, алкозалежних та наркозалежних. Наші партнери показують їм, як Ісус може змінити їхнє життя. Там привчають до денної структури, дисципліни та життєвого устрою; тренують в практичних буднях та співіснуванні. Розпорядок дня дуже важливий.

Детальніше...

Шпітекс (Spitex): Світло на Сході ініціює, навчає та опікує 31 команду Шпітекс в Україні та підтримує керівників команди. Багато працівників на громадських засадах доглядають пацієнтів вдома.

Детальніше...

Фонд «Мережа Надії» складається з шести благочинних організацій із Швейцарії. Швидке, компетентне та дієве надання допомоги в екстрених випадках та у випадку стихійного лиха – у цьому полягає ціль фонду.

Детальніше...