Контактні дані “ЛІО Швейцарія — Україна”,

Координатор: Сергій Ковальчук, тел. +380(97)9910142, тел. +380(97)9910142, e-mail: ngo.lioua@gmail.com

 

Структура Світло на Сході Швейцарія: Світло на Сході Швейцарія – це організація. Команда складається з десяти працівників та шестичленного управління. Світло на Сході має більше 100 локальних партнерів. Більше на: lio.ch

Структура “ЛІО Швейцарія - Україна”: українська організація, яка представляє діяльність швейцарської місії в Україні.

 

Після Першої світової війни місіонерські групи з церков, вільних церков та союзів об’єдналися з метою розповсюдження Євангелія між народами Росії. За участю німців та швейцарців був заснований в 1920 році місіонерський союз «Світло на Сході». З тих пір організація місіонерства та милосердя Світло на Сході Швейцарія працює на засадах євангельського альянсу в країнах сьогоднішнього СНД (Україна, Білорусія, Росія – особливо Республіки Якутія та Татарстан, - Молдова, Центральна Азія), в Румунії, Польщі, Чехії, Словаччині та Латвії.

 

Світло на Сході допомагає людям в матеріальних, медичних та духовних потребах. Ми бажаємо спільно з нашими партнерами принести безмежну любов Ісуса словом та ділом в місця найбільшої бідності, пригнічення та темряви. Ми приносимо народам Росії, Східної Європи та Центральної Азії Євангеліє, яке дарує зміст життя, надію та майбутнє. Для Світла на Сході слово та діло – невід’ємно з’єднані одне з одним.

Детальніше...