Багато молоді, яка залишає державний притулок, опиняється на вулиці, схиляється до проституції, опиняються серед наркоманів та наркоторговців або стає злочинцями. Світло на Сході інтегрує дітей з державних притулків в християнські великі сім’ї. Цим самим вони отримують хорошу основу для майбутнього.

Детальніше...

Світло на Сході дарує можливість дітям кращого майбутнього через проект зі шкільним рюкзаком. Ми інвестуємо в дітей з бідних сімей. Їхні батьки малоосвічені та часто безробітні. Грошей на шкільні речі не вистачає. Багато дітей не ходять до школи, тому що державну школу може відвідувати лише той, хто володіє основним спорядженням. Через проект «Уможливити відвідування школи» ми забезпечуємо дітей шкільними формами та шкільними речами і даруємо можливість завдяки освіті отримати краще майбутнє. 10-річна Марія пише: «Школа мотивує мене. У мене є ціль і згодом я зможу обрати професію». У 2016 році в Україні більше 500 дітей були підготовлені до школи.

Детальніше...

Християнське дитяче дозвілля для багатьох дітей це – рай на землі. Багато локальних партнерів Світла на Сході організовують щорічно християнські літні табори. Ми підтримуємо їх в цьому. Дитяче дозвілля – це достатньо їжі, цікаві ігри, спорт та походи, нові друзі, хороші та привітні керівники, корисні історії про Ісуса, який любить дітей. Світло на Сході підтримує табори, молодіжні та денні дозвілля для сиріт та дітей вулиці, для розумово відсталих дітей, дітей Чорнобиля та циганських дітей.

Детальніше...

Дитячий денний центр «Добра пристань» щодня відкриває двері для дітей з крайньої бідності. Світло на Сході підтримує локальних партнерів, щоб за можливості багато дітей отримували супровід та підтримку під час навчання в школі. Денний центр пропонує поміч у виконанні домашніх завдань та обід, де найбідніші діти отримують гарячу їжу.

Детальніше...

Світло на Сході сприяє, супроводжує та підтримує приватних дрібних підприємців та видає їм кредити. Підприємці здійснюють інвестиції, які приносять дохід, створюючи таким чином робочі місця. Стимулювання приватного бізнесу існує в сферах сільського господарства, в харчовій, автомобільній та текстильній промисловостях, в сфері надання послуг, туризмі, індустрії/будівництві та пекарні. Наші підприємства-партнери забезпечують регулярний дохід більше як 600 особам в Україні.

Детальніше...