Світло на сході сприяє особисто та фінансово утворенню та будівництву церков в Україні. Наші партнери працюють переважно в регіонах, в яких немає жодних євангельських церков, або в яких їх вкрай мало. Місцеві місіонери допомагають людям, розповсюджують Євангеліє та втілюють проекти в життя. Світло на Сході сприяє, навчає та підтримує місіонерів, щоб вони мали змогу звіщати про Ісуса Христа.

Детальніше...

Хороша література, яка приводить до віри, регулярно використовується нашими партнерами: дитячі журнали, євангельські журнали та календарі зі світлинами швейцарських ландшафтів. Світло на Сході підтримує їх в цьому. Володіти власною книгою або журналом – для багатьох це щось дуже значуще. Дорогоцінному подарунку проявляється особлива турбота і він отримує особливе місце. Дехто дає літературу своїм дітям, щоб вони їм читали вголос, інші вперше читають Біблію на своїй рідній мові. Радість від літератури панує велика!

Детальніше...

Світло на Сході вступає в дію там, де ще немає живого та сильного Слова Божого. Ми підтримуємо переклади Нового та Старого Заповітів та інвестуємо в дитячі Біблії, щоб кожен, молодий чи старий, міг читати Слово Боже на власній мові.

Детальніше...